Reagoi pas disa ditësh, Alban Ramosaj përkrah fuqishëm Trixën

Të premten që shkoi, Beatrix Ramosaj ishte e eleminuara e radhës.

Largimi i saj bëri bujë të madhe edhe në media edhe rrjete sociale.

Këngëtarja nuk e përjetoi edhe mirë daljen e saj pasi frikësohej të përballet me botën jashtë.

Deri sot ajo nuk ka reaguar fare në rrjete sociale.

Përmes një postimi ajo sot ka falenderuar të gjithë mbështetësit dhe ka treguar për gjendjen emocionale si dhe ka folur edhe për Donaldin dhe se si nuk është penduar për secilin veprim të sajin drejt tij.

Pas kësaj nuk ka munaguar edhe mbështetja e vëllaut të saj, Alban Ramosaj.

Ai përmes një komenti, mbi postimin e shpërndarë nga Trixa, shprehu dashurinë e madhe që e ka për të motrën.

‘Engjull me zemër të pastër, te dua përgjithmonë’, shkruajti artisti në gjuhën angleze.

Edhe Donaldi nuk e ka përjetuar edhe aq mirë daljen e Trixës nga shtëpia.

Share With:
Translate »
71 Views