Renee ka filluar të bëjë shaka, ja si ia punon mami Norës

Ata janë pa dyshim një ndër çiftet më të bukura të showbiz-it shqiptar. Po flasim për Nora Istrefin dhe Robert Berishën. Prej 10 vitesh së bashku, Nora dhe Robertin kanë edhe një vajzë të vogël po aq të bukur sa ata. Në fakt Renee, është një kopje në miniaturë e babait të saj. Ajo ka marrë çdo gjë nga ai, për sa i përket pamjes së jashtme. Në postimet e ndryshme Nora dhe Roberti na kanë njohur pak a shumë me tipin e saj, ku gjithmonë shfaqet mjaft e qeshur. Edhe këtë të diel në fakt Nora ka postuar një video në Instastory ku ngjan aq e ëmbël sa më s’ka.

Share With:
Translate »
1184 Views