Renisi na prezanton për herë të parë me portretin e vogëlushes së tij

Në qershor të këtij viti, Renisi na dha një lajm të bukur krejt papritur. Ai postoi një foto të tij me një bebe në krahë teksa na tregoi se është bërë baba.

Kanë kaluar vetëm 2 muaj dhe sot Renisi na njohu për herë të parë me vogëlushen e tij që mban emrin Aura.

Renisi ka postuar një foto me bebushen e tij ku shkruan: “Po sa t du moj❤”.

Vogëlushja duket se po fle e qetë dhe me sa duket qenka turni i Renisit për tu kujdesur për të.

/Kids’ Time

View this post on Instagram

Po sa t du moj❤

A post shared by Renis Gjoka (@renisgjoka) on

Share With:204 Views