“U prehsh në parajsë”: Motrat Hadid humbasin njeriun e tyre të shtrenjtë, pas betejës me kancerin

Ditën e sotme gjyshja e supermodeleve Bella dhe Gigi Hadid, ka ndërruar jetë.

“Oma”, siç e quanin mbesat e saj, ka humbur betejën me kancerin në moshën 78-vjeçare.

Sëmundja e rëndë e kishte zënë prej kohësh dhe ajo qëndronte për t’u kuruar dhe jetuar në Hollandë.

Bella dhe Gigi shkonin shpesh për ta takuar dhe gjithmonë kanë treguar se kanë një marrëdhënie të ngushtë me gjyshen e tyre.

Në profilin e saj në Instagram, Gigi ka publikuar disa foto mjaft të bukura me gjyshen e saj dhe mbi to ka lënë edhe shkrime prekëse.

“Të dua më shumë se fjalët” shprehet Gigi ndër të tjera.

View this post on Instagram

REST IN PARADISE

A post shared by Gigi Hadid (@gigihadid) on

Share With:250 Views