Reperja që u bë e famshme se dhunonte mamanë torturon pedofilët

Danielle Bregoli, e njohur si Bhad Bhabie u bë e njohur pasi nëna e saj e coi në një shfaqje televizive ku ankohej për sjelljen e keqe të së bijës ku përfshiheshin ofendime dhe të goditura.

Që prej atij momenti u bë e njohur me “How bout dat” që u kthy në hit në rrjete sociale dhe filloi të merrej me muzikë. Reperja 15 vjece ka sjellë projektin më të ri muzikor në bashkëpunim me Ty Dolla Sign ku ka dhënë një mesazh për të gjithë pedofilët.

Në klipin “Trust Me”, Danielle dha një mesazh të qartë për të gjithë ata që ngacmojnë vajzat e vogla duke i mashtruar me mesazhe në rrjete sociale vetëm për të kryer marrëdhënie seksuale me to.

Reperja e bëri këtë këngë vetëm për të informuar ndjekëset e saj të vogla që përdorimi i internetit ka shumë rreziqe prandaj duhet të bëjnë kujdes.

Share With:
Translate »
620 Views