Rita Ora krahasohet me personazhin e animuar

Këngëtarja me origjinë nga Kosova, Rita Ora u fotografua në New York me një veshje të “çuditshme”. 26-vjeçarja kishte veshur pantallona dhe xhaketë të gjelbër. Pamja e saj është krahasuar me personazhin e animuar, bretkosën Kermit, shumë e dashur për fëmijët.

Këto ditë, Rita pritet që të publikojë klipin e këngës së saj më të re “Your Song”.

Share With:
Translate »
779 Views