Rita Ora nis pushimet me mamin, shfaqet me bikini

Teksa ky konsiderohet si kulmi i sezonit për të gjithë këngëtarët që dynden në koncerte në të gjithë anët e botës, shpesh nevojitet një “stop” frymëmarrje për të rimarrë energji të reja, të nevojshme pas çdo performance dhe angazhimi në videoklipe dhe këngë të reja. Nuk bën përjashtim nga rasti as Rita Ora.

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, ka vendosur që të bëj disa ditë pushimesh, e shoqëruar nga mamaja e saj, Vera Ora. Duke u relaksuar në një shezlong, artistja nuk ka zbuluar destinacionin që ka zgjedhur këtë herë për të pushuar, bashkë me nënën e saj, por ama na ka surprizuar me pamjen.

Me rroba banje të zeza, në super formë fizike, Rita shkëlqen në këto pushime të radhës të saj!

Share With:
Translate »
633 Views