Robert Berisha ndan këtë foto nga fëmijëria e tij, ja detaji që e ka shoqëruar këngëtarin në çdo moment

Këngëtari i njohur, Robert Berisha është kthyer pas në kohë me një kujtim nga fëmijëria e tij.

Ai ka ndarë në llogarinë në ‘Instagram’ një foto ku shfaqet i vogël në moshë me buzëqeshjen që e shoqëron edhe sot e kësaj dite po njësoj.

Me siguri kjo fotografi e vjetër që prej vitit 1982 i ka ngjallur shumë kujtime Robertit. Ajo çfarë bie tjetër në sy janë dhe flokët kaçurela, të cilat duket se ia ka trashëguar edhe Renee-s. Kujtojmë se në shumë shpejt Berisha pritet të nisë programin e tij në ‘Klan Kosova’, ‘Robi plaket kur don vetë’, që me siguri do e sjellë edhe më pranë ndjekësve.

Share With:
Translate »180 Views