Romeo bën deklaratën e papritur: Bora është shtatzënë

Sonte ishte puntata e parë e sezonit të ri në “Më lër të flas”. E ftuar ishte Bora Zemani, e cila dha intervistën e saj të parë rreth jetës personale që pas ribashkimit me Donald Veshajn.

Romeo bën deklaratën e papritur: Bora është

Gjatë një lojë me dënime ku në dorë duhej të mbahej një armë, Romeo u shpreh: Kujdes se Bora është shtatzënë!

Deklarata e tij ishte vetëm shaka, por sigurisht u prit me shumë bujë në studio. Kujtojmë se gjatë mbrëmjes Bora dhe Donaldi treguan për herë të parë si u ribashkuan.

Romeo bën deklaratën e papritur: Bora është

Romeo bën deklaratën e papritur: Bora është

 

Share With:
Translate »
55 Views