Ronaldo publikon foton që ka bërë tok familjen e re

Jeta personale e ylli të Real Madrid ka qenë në qendër të vëmendjen kohët e fundit. Kjo pasi Kristiano Ronaldo ka bërë disa ndryshime drsatike në jetën e tij. Ai u bë babi i dy binjakëve  Mateo dhe Eva, me një nënë zëvëndësuese dhe më pas u konfirmua që e dashura e tij Georgina Rodriguez është shtatëzanë. Gjithashtu futbollisti ka edhe një djalë 7-vjeç Ronaldo Junior. Fillimisht është munduar që ta mbajë të fshehtë gjithçka dhe shumë vonë ka filluar që të publikojë foto por asnjëherë nuk kanë qenë të gjithë bashkë. Në fotografinë e fundit të postuar në rrjetin e tij social Instagram, Cristiano na ka dhënë një panoramë të gjithë familjes së tij, 3 fëmijve dhe të dashurës. Familja duket shumë e lumtur.

Share With:
Translate »
927 Views