Ja si t’i palosni rrobat e bebit për të kursyer hapësirat e dollapit

Ndër dhuratat më të zakonshme për bebet janë edhe rrobat. Truporet ose siç janë shqipëruar body-t janë të preferuarat e nënave pasi e mbajnë fëmijën ngrohtë dhe me veshje të sistemuar. Për të mos ngatërruar setet e veshjeve me ngjyra të njëjta por edhe për të kursyer hapësira në dollapin e rrobave, stafi i Kids’ Time ka përgatitur një video demostruese se si t’i palosni rrobat.

Share With:
Translate »
1045 Views