Ronela Hajati: Asnjëherë nuk do të sjell këngë të lehtë, e vetmja është dedikim i ndjerë…

Këngëtarja Ronela Hajati, e ftuar në emisionin “Kush vjen për drekë” , ka treguar se aktualisht i është përkshtuar një projekti të ri dhe bëhet fjalë për një këngë ritmike.
Këngëtarja gjithashtu ka thënë se e vetmja këngë e lehtë që do të nxjerrë është dedikim për babain e saj. “E kam gati atë këngë, por do vijë më vonë”- ka thënë Ronela.
Kohët e fundit artistja ka qenë shumë aktive me videoklipe dhe e ftuar për të performuar brenda dhe jashtë vendit.

Share With:
Translate »
623 Views