“Rrofsh që e bëre gocën si vetja”- Mia do pjesëtarë të tjerë në familje dhe Flor Agalliu zbuloi se qenka plani i së shoqes

Kushdo që e ndjek në rrjete sociale besojmë e di se Flor Agalliu është një baba për t’u marrë shembull. Moderatori dhe aktori i njohur ka një marrëdhënie të veçantë me të bijën dhe këtv e ka treguar gjithnjë.

Por nëse të gjithë mendonin se Mia i ngjan më shumë babait të saj, sot Flori na ka treguar se vogëlushja ka marrë një tipar nga Renisa, nvna e saj: dashurinë për kafshët.

Sa herë që sheh një qen apo një mace Mia ka tendencën që t’i përqafojë, t’u jap dashuri dhe t’i strehojë në shtëpinë e saj.

Renisa ka postuar një foto të Mias me një mace në dorë dhe Flori i ka shkruar në InstaDirect:

“Rrofsh që na e ke bo gocën si vetja jote”,- shkruan Flori.

“Si ta bëj si ti pa shpirt”,- përgjigjet Renisa.

“Deri tani kemi futur në shtëpi derra, qen, mace, breshka, zogj etj kam përshtypjen se nuk është vetëm Mia që i do.”,- i shkruan Flori  shoqëruar me disa figura të qeshura.

Por pavarvsisht se duket sikur ankohet Flri me siguri e pëlqen shumë këtë tipar të bashkëshortes dhe vajzës së tij pasi pavarësisht të gjithave tregon dashurinë e tyre për kafshët.

Share With:241 Views