Ia mbylli apo jo Majk, Majlinda s’do tja dijë, i hap Instagram tjetër Roanit!

Roan është rikthyer në Instagram, për të marrë më shumë fansa se kurrë më parë!

Djali i këngëtarit Majk dhe Majlinda Zekës, u bë me Instagram pak kohë pas lindjes.

Por fshirja e profilit të tij pak ditë më parë na bëri të mendojmë se ishte vendimi i prindërve për djalin e tyre!

U tha se sipas të gjitha gjasave, dyshja ka rënë dakord që atij t’i mbyllin profilin në Instagram të cilin e ka pasur për më shumë se një vit.

Por e pyetur nga fansat mbi arsyen pse Roan nuk figuron më në Instagram, Majlinda ka zbuluar të vërtetën.

“Nuk ja kam mbyll, ja kanë hakuar”, ka deklaruar ajo.

Dhe ja pak ditë pas këtij lajmi Roan është rikthyer me një profil të ri Instagrami të cilin e ka bërë publik mami Majlinda në profilin e saj!

Epo ç’prisni! Roan do sa më shumë ndjekës!

View this post on Instagram

You are my world🌎

A post shared by MR⚜️ (@majlindazeka1) on

majk

Share With:334 Views