Rudina Dembacaj na ëmbëlsoi ditën më videon e vajzës së saj

Rudina Dembacaj u bë e njohur si aktore humori në ‘Al Pazar’, më pas suksesi i saj vetëm shtohej. Tani ajo ka një emision të vetin dhe merr pjesë në shfaqje teatrale të ndryshme. Kur vjen puna te familja, aktorja e njohur është disi e rezervuar, por herë pas here publikon momente nga jeta private.

Të njëjtën gjë ka bërë edhe sot, kur ka publikuar në ‘InstaStory’ një video shumë të bukur dhe gazmore me vajzë e saj, Viktoria. Nëse dita për ju deri tani nuk ka qenë edhe aq e mirë, kjo video padyshim do ndikojë për mirë në humorin tuaj.

Share With:
Translate »
688 Views