Ryan Reynolds është padyshim baba vajzash, aq sa e paska ‘tmerr’ rritjen e një djali; Ja pse

Ryan Reynolds po shpjegon pse ai ishte i shqetësuar për mundësinë e mirëseardhjes së një djali.

Teksa fliste me Access, aktori, 45 vjeç, foli për të qenë baba i tre vajzave dhe pse kjo ishte preferenca e tij. Reynolds ka James, 6, Inez, 5 dhe Betty, 2, me gruan Blake Lively.

“Nuk do doja diçka ndryshe,” thotë ai, duke shtuar,
“Kur kishim më të vegjlit, isha e tmerruar në heshtje se do të bëhesha me djalë sepse nuk e dinim, nuk e dinim.”

Ylli foli gjithashtu për lidhjen me aktorët e tij të Red Notice Dwayne Johnson dhe Gal Gadot për faktin se secila prej tyre ka tre vajza. Gadot, 36, është nëna e Almës, 10, Maya, 4 dhe Danielle, 4 muajshe; dhe Johnson, 49, ka Simone, 20, Jasmine, 5½ dhe Tia, 3.

“Por Dwayne dhe Gal dhe unë, ne flasim shumë për këtë, dhe ka një lloj eksperience të përbashkët që mendoj se ia vlen të përmendet. Ne na pëlqen të kemi vajzat tona,” thotë Reynolds.

Reynolds dhe Lively, 34, kanë qenë së bashku që nga viti 2010 kur u takuan dhe luajtën së bashku në Green Lantern. Ata u martuan në vitin 2012 pas një viti lidhjeje.

Duke folur për pushimin e tij të shkurtër nga krijimi i filmave, Reynolds i tha Adrianna Costa të PEOPLE (The TV Show!) në premierën e Red Notice javën e kaluar se ai ka në plan të kalojë shumë kohë me fëmijët e tij.
“Ne të gjithë duam të jemi bashkë gjatë kësaj kohe. Fëmijët tanë janë ende mjaft të vegjël dhe nuk dua ta humbas rritjen e tyre,” tha ai.

Share With:
Translate »
128 Views