Ryva na prezanton vajzën e saj me një foto kaq të ëmbël

Këngëtarja Ryva Kajtazi para disa muajsh është bërë nënë për herë të parë. Lajmi për lindjen e këngëtares bëri bujë, por ajo asnjëherë nuk e ka shfaqur fytyrën e vajzës në publik. Me të kaluar disa muaj, Ryva ka vendosur që ta prezantojë atë për të gjithë dhe e bëri përmes rrjeteve sociale. Ajo është fotografuar me Dorelën e vogël me disa efekte të Snapchat, kurse ëngjëlli i vogël siç e quan edhe vetë këngëtarja dukej për mrekulli në krahët e nënës

Share With:
Translate »
979 Views