Sa e ëmbël: Rudina Hajdari surprizohet nga e bija sapo hyri në shtëpi

Deputetja Rudina Hajdari ndan shpesh momente nga jeta familjare dhe përditshmëria në rrjete sociale.

Së fundmi, përmes një postimi, ajo ka treguar se e bija mundohet t’ia bëjë sa më të ëmbël kthimin në shtëpi, pas një dite të lodhshme pune.

Vogëlushja e saj, Sihana i ka dhuruar një tufë të bukur me lule. Rudina ka publikuar në Instastory një foto të buqetës, krahas së cilës shkruan: “Sihana më dhuroi lule sapo erdha në shtëpi”.

Share With:317 Views