Sa është rritur! Djemtë janë të mamave dhe Ajola sapo na e dëshmoi me këtë foto të Kajan

Ajola Xoxa na e zbukuroi të dielën vetëm me një foto. Bashkëshortja e kryebashkiakut të Tiranës Erion Veliaj ndau me ndjekësit në Instagram një moment të bukur me djalin e saj Kajan, teksa udhëtojnë me makinë.

Në foto shihet Kajan teksa i jep një puthje mami Ajolës. Dhe Ajola nuk nguroi ta ndajë me ndjekësit në Instagram këtë moment.

Ajola Xoxa poston foton e ëmbël me Kajan

Share With:
Translate »
482 Views