Kjo është kartolina e ditëlindjes së Charlotte që nuk është më e vogël

Charlotte mbush sot plot gjashtë vjeç dhe nuk më as e vogël e as më e vogla e shtëpisë. Si gjithmonë, familja mbretërore ka postuar kartolinën e ditëlindjes së saj bashkë me urimin.

“I urojmë Princeshës Charlotte një ditëlindje të gëzuar”.

Charlotte shfaqet me flokët e drejtë, të rritur dhe me fustan me lule. Ditëlindje pranvere, fustan pranveror.

Share With:
Translate »
265 Views