Sa është rritur! Jehona Sopi ndan foton më të ëmbël të së bijes

Këngëtarja Jehona Sopi është mjaftë e lumtur me jetën e saj.

Ani pse jo më aktive si dikur në muzikë, Jehona kohë pas kohe kthehet me projekte muzikore, të cilat mirëpriten nga publiku.

Këngëtarja, është nënë e një vajze, Aries, që gjithashtu ka talent në muzikë dhe ka kënduar në koncertin recital të së ëmës

Jehona ka ndarë një foto të mrekullueshme të së bijes, nën shoqërinë e qenushit të saj.

Share With:
Translate »
43 Views