Sa është rritur! Kjo foto e Yllka Kuqit dhe vajzës së saj do ju shkrijë

Yllka Kuqi është njëra ndër këngëtaret më të dashura të publikut shqiptar.

Çdo këngë e saj padyshim se dëgjohet kudo dhe kthehet në hitin e vitit,.

Këngëtarja iu është larguar paksa tregut muzikor për të filluar kështu një kapitull të ri në jetën e saj me familjen.
Ajo tashmë është nënë e një vajze me emrin Luiza.

Ajo që ka rënë në sy së fundmi është një foto që ka postuar Yllka ku shihet bashkë me vajzën e saj në natyre.

“Mom and Lui”- ka shkruar këngëtarja përkrahë fotos.

Share With:
Translate »
48 Views