Sa është rritur! Nicole Kidman dhe vajza e saj shëklqejnë në Javën e Modës në Paris

Nicole Kidman dhe vajza e saj, Sunday Rose dukeshin si dy binjake teksa morën pjesë në shfaqjen e  “Balenciaga Haute Couture”, në Javën e Modës në Paris. Nënë e bijë morën të gjithë vëmendjen me hyrjen e tyre.

Sunday Rose at Balenciaga's Paris Fashion Week show.

Aktorja e famshme tregoi linjat e saj trupore me një fustan të zi dhe të gjatë, i cili shkëlqente i gjithi. 57-vjeçarja e kishte kombinuar veshjen me një palë taka po të zeza. Pamjes së saj i kishte shtuar edhe syze dielli të zeza.

Sunday Rose at Balenciaga's Paris Fashion Week show.

Ndërkohë vajza e saj, 15-vjeçarja Sundey Rose, mbante veshur gjithashtu një fustan të zi dhe të kombinuar me këpucë me të njëjtën ngjyrë. Njësoj si e ëma, ajo mbante syze dielli po të zeza.

Nicole Kidman and Sunday Rose at Balenciaga's Paris Fashion Week show.

Share With:
Translate »
32 Views