Sa janë rritur! Beyonce publikon pas kaq kohësh imazhet e binjakëve

Pas kaq kohësh, që i mban larg vëmendjes së publikut, Beyonce më në fund ndau disa imazhe të binjakëve 18-muajsh, djalit Sir dhe vajzës Rumi. Familja duket se po shijon pushimet e javës së fundit në Indi.

Diva e muzikës, postoi dy foto të vogëlushëve të saj duke u relaksuar në plazhin Mumbai.

Fansat i panë për herë të fundit binjakët Sir dhe Rumi gjatë videos se publikuar në turneun “On the Run”.

Beyonce shoqërohej në Indi nga binjakët, nëna e saj, Tina Laëson dhe bashkëshorti i kësaj të fundit, Richard Laëson, ku ndodhej për të performuar në dasmën e vajzës së personit më të pasur të atij vendi.

Ajo dhe Jay Z janë prindër edhe të vajzës 5-vjeçare Blue Ivy.

Share With:
Translate »
513 Views