Asnjë javë pushim, pak ditë pas lindjes Loredana iu kthehet koncerteve

Dy ditë më parë çifti i këngëtarëve Loredana dhe Mozzik u bënë prindër për herë të parë. Në jetë erdhi vogëlushja e tyre, Hana. Ndryshe nga periudha e shtatzënisë, ata bënë publike çdo detaj nga lindja në rrjetet sociale duke ndarë me fansat emocionet e mëdha. Loredana zgjodhi që lindjen ta bëjë në Zvicër dhe të gjithë menduan se këngëtarja do të bëjë një periudhë pushimi në karrierë. Por duket se jo. Nëpërmjet një postimi në ‘Instastory’ ajo ka lajmëruar fansat se për festa do të performojë në Ferizaj, qytetin e saj të lindjes. Së bashku me të do të jetë dhe Mozzik dhe Getinjo.

Share With:
Translate »
543 Views