Sa qenka rriutur! Jonida Maliqi ndan foton e ëmbël me djalin e saj pas shumë kohësh

Këngëtarja e njohur, Jonida Maliqi ditën e djeshme ndau një foto me djalin e saj në InstaStory. Nuk ndodh shpesh që Jonida ta postoj djalin përveçse në  ndonjë udhëtim ose kur ai ka ditëlindjen.

“Mama’s Boy “e ka etiketuar foton këngëtarja ku duket që mban në krahë të voglin e saj dhe në sfond ka vendosur këngën “You are my sunshine”.Duket se të dy nënë e bir kanë zgjedhur t’i kalojnë pushmet sëbashku në Mykonos të Greqisë.

Share With:
Translate »
104 Views