Sa qenkan rritur! Salsano publikon për herë të parë foton e të bijave

Moderatori i Portokallisë Salsano Rrapi dhe bashkëshortja e tij Erjona Kakeli në janar të vitit 2016 janë bërë prindër për herë të parë me vajzën e madhe.

Dy vite më pas ata u gëzuan me një tjetër vajzë dhe gjithmonë janë kujdesur t’i mbajnë sa më larg syrit të publikut dhe rrjeteve sociale.

Mesa duket, sot Salasano nuk i ka shpëtuar dot tundimit, pasi pas kaq vitesh ka ndarë foton e parë me ta, edhe pse nuk jua ka zbuluar fytyrat.

Sa qenkan rritur vogëlushet! /Kids’Time/

Share With:
Translate »
47 Views