Sara dhe Bardhi e pasan gjetur emrin e vajzës

Sara Gjordeni dhe Bardhi romancën e tyre e filluan brenda në ‘Big Brother VIP Albania’.

Çifti edhe pak muaj do të bëhen prindër të një vajze për herë të parë, shkruan “Kosovarja”.

Disa pyetje drejtuar Sarës për emrin e vajzës, ajo tregoj se tashmë kanë vendosur.

Çifti përveç tjerash ardhjen e saj po e presin me padurim.

Share With:
Translate »
36 Views