“Dy shoqe të ngushta shtatzënë është mrekulli/ Kiara surprizon Liesën

Moderatorja Liesa Haxhiasllani ka qenë së fundmi e ftuar në emisionin “S’e Luan Top-i”. Siç bëhet me çdo të ftuar, as Liesa nuk i shpëtoi një surprize, prej të cilës u emocionua shumë!

Ishte mikja e saj më e mirë dhe më e ngushtë, Kiara Tito, e cila nëpërmjet një video ka surprizuar Liesën teksa përshkruan emocionet që ka përjetuar gjatë periudhës kur ka kaluar një pjesë të shtatzënisë me miken e saj, pasi siç e dimë Liesa gjithashtu së shpejti do të bëhet nënë për herë të parë.

“Bekimi më i madh ishte të kalonim një pjesë të shhtatzënisë së bashku! Dhe dy shoqe të ngushta shtatzënë është mrekulli! Mezi po pres që Lunën ta bësh me një shok/shoqe!”- shprehet Kiara.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by S’e Luan Topi (@seluantopi)

Share With:
Translate »
34 Views