Sara dhe Poem nisin pushimet në jug të Shqipërisë

Sara Hoxha udhtëton shpesh, por më së shumti gjatë verës bënë pushime po thujase gjatë gjithë kohës, në bregdetin shqiptar por edhe jasht tij.

Sigurisht që ajo bashkë me vete e merr edhe vajzën e saj të vetme Poem Blu, por që edhe Ledri është pran tyre në kohën e lirë, pasi ai është i angazhuar më shumë gjatë verës, shkruan”Kosovarja”.

Sara ka filluar pushimet, dhe këtë e bëri të ditur nëpërmes disa imazheve që shpërndau në InstaStory, ku shihej ajo bashkë me vajzën e cila po e shijonte shumë detin dhe natyrën e bukur.

Në imazhe nuk u pa Ledri, por vetëm miq të Sarës, me të cilët si dukej po kënaqej dhe po e shijonte pushim në mënyrën më të mirë.

Share With:
Translate »
41 Views