Xhensila shtatzënë për herë të dytë dhe këto foto nga koncerti konfirmojnë gjithçka

Xhensila Myrtezaj në shumë raste është pjesë e lajmeve rozë.

Ajo për ndjekësit e saj ndan imazhe të ndryshme nga jeta e përditshme, shkruan “Kosovarja”,

Rreth jetës private ajo nuk shfaq shumë aktivitete, duke mos dhënë shumë detaje në këtë aspekt.

Këtë herë, qarkullon një fotografi e saj duke nxit dyshime për shtatzëni të dytë të Xhensiles.

Ja shikojeni.

Share With:
Translate »
49 Views