Sara flet për martesën dhe planet për një fëmijë të dytë

Pas një postimi ku shfaqej në një atelie me fustane nusërie nisën thashetheme se Sara dhe Ledri do bënin një dasmë. Por si është e vërteta? E pyetur në emisionin “Gjesi”, Sara tregoi se nuk e kanë vendosur akoma nëse do të ketë një dasmë, por la të kuptohej se fustanin e bardhë do e veshë patjetër.

“Nuk e dimë akoma a do të ketë dasmë, por nëse po pse jo patjetër do e vesh”, tha Sara.

Sara u pyet edhe nëse në planet e afërta të saj është një fëmijë i dytë.

“Jo, nuk ka plane. Nuk ka plane të afërta”, u përgjigj ajo.

Share With:
Translate »
39 Views