Sara Gjordeni merr dhuratën e veçantë për bebin

Sara Gjordeni dhe Bardhi pak ditë me parë kanë ndarë lajmin e bukur me ndjekësit.

Çifti treguan se shumë shpejtë do të bëhen prindër pasi Sara është në pritje të ëmbël.

Gjinia e bebes ende nuk dihet, por Sara ka filluar të pranoj dhurata të veçanta nga ndjekësit e saj.

Ajo ka publikuar një foto teksa shihen një palë këpucë të vogla për beben në ngjyrë të bardh, andaj dhe është shprehur “Vdiqa për ju”.

Share With:
Translate »
33 Views