Sara publikon mesazhet me Bardhin dhe janë kaq frymëzuese

Modelja Sara Gjordeni dhe këngëtari, Bardhi po shijojnë lidhjen e tyre të dashurisë në maksimum.

Së fundmi, Sara ka publikuar në rrjetet sociale mesazhet me Bardhin, ku ai shprehet se ajo është femra më e fortë në botë.

“Pasha Allahun e madh je femna ma e fort nbot qe kam njoft, po tzej be Kuran e ca te dush. Skam pa ma te fort se ti kurr”.

“Diva je ti, zonje je ti, shembull je ti”, kanë qenë mesazhet e këngëtarit drejtuar modeles.

“Fjalët e vetme që kanë rëndësi” ka shkruar banorja e BBVA3, sipër bisedave të publikuara.

Lidhja e tyre filloj në BBVA3, ata së shpejti do të bëhen edhe prindër, pasi që Sara është në pritje të ëmbël.

Share With:
Translate »
38 Views