Sara publikon pamje nga dreka me Bardhin në shtëpinë e nënës saj

Sara Gjordeni dhe Bardhi romancën e tyre e filluan brenda shtëpisë me të famshme në vend, që po e vazhdojnë ende edhe sot.

Duket se çifti kanë gjetur qetësinë dhe lumturinë në krahët e njeri tjetrin dhe vazhdojnë të jenë të pa ndashëm

Së fundi Sara ka publikuar një foto ku shihet me Bardhin teksa konsumojnë drekën tek shtëpia e nënës saj.

Ajo ishte shprehur se “O u shkrim nga duart e mamusit ore”.

Share With:
Translate »
42 Views