Sara sapo na zbuloi se çfarë do t’i blejë Londonit për ditëlindjen e parë

Kur bie fjala tek motrat Lori dhe Sara Hoxha, gjithmonë fillojmë e komentojmë se si vishen dhe çfarë markash preferojnë. Por me ardhjen në jetë të Londonit, djalit të Sarës dhe Ledionit, kryefjalë është ai kur dëgjojmë emrin e vajzës së dytë të familjes Hoxha. Edhe pak javë dhe London do të festojë ditëlindjen e parë dhe Sara po mendon se si do t’ia organizojë festën dhe çfarë dhurate do t’i blejë. Ajo ka postuar një foto në story ku tregohen dhuratat që i bëhen në ditëlindjen e parë një fëmije dhe se për çfarë ka realisht nevojë. Me sa duket, Sara, si një vajzë realiste, nuk do të merret me dhuratat “të panevojshme” edhe pse Londonit në fakt nuk i mungon asgjë. /Kids’ Time

 

Share With:
Translate »
834 Views