Jon Gjebrea, djali i Arditit prezanton mikeshën e zemrës

Emrin e djalit të Ardit Gjebresë me siguri e dini të gjithë. Edhe vargjet e këngës së famshme të tij dedikuar të birit pa dyshim që i keni kënduar edhe ju. Sot, Joni, nuk është më djali i vogël i Arditit. Ai ka mbaruar studimet në Vienë dhe si duket ka ardhur koha e duhur që ai të marrë vendime serioze përsa i përket jetës sentimentale. 
Joni, na ka prezantuar sot në Instagram, mikeshën e tij të zemrës që mban emrin Merlin. Përshkrimi i fotos, nuk ka fjalë të shkruajtura, por emoji i zemrës së kuqe që e shoqëron i thotë të gjitha. /Kids’ Time

Share With:
Translate »
2370 Views