Sfidë lozonjare nga vajza, babi vishet me rroba pink për të shkuar në premierën e Barbi-et

Një gjest i jashtëzakonshëm është realizuar nga një baba për vajzën e tij, teska ndoqën së bashku filmin Barbie.

Eleazar Rodrigues e gëzoi vajzën e tij, Katherine duke u veshur si Barbi, ku ishte stiluar me një fund dhe bluze pink. Ky akt dashurie tregon se sa shumë bëjnë prindërit për t’i sjellë gëzim fëmijëve të tyre.

Sfidë lozonjare nga vajza, babi vishet me rroba pink për të

Gjesti i tij erdhi pas kërkesës së vajzës, që Eleazar të vishte diçka rozë e cila nisi fillimisht si një sfidë lozonjare.

“Babi, më ço në premierën e filmit Barbi por vish diçka rozë”, i tha Katherine babait të tij, ku ky i fundit i është përgjigjur “Për hir të kënaqësisë së familjes sime, unë do të bëja gjithçka”.

Lidhur me veshjet rozë që ai zgjodhi për të shkuar në premierën e Barbi-et, Eleazar u ndihmua nga bashkëshortja e tij, Alejandra Ortiz.

Sfidë lozonjare nga vajza, babi vishet me rroba pink për të

Në një intervistë, Eleazar tha: “Ne kishim blerë tashmë biletat e premierës së filmit në internet një muaj më parë. Ideja ishte spontane. Mbështetja dhe krijimtaria e Alejandra-s i bënë të gjitha së bashku, dhe ta bënte realitet ëndrrën e vajzës së tyre”./M.K-dritare.net

 

Sfidë lozonjare nga vajza, babi vishet me rroba pink për tëSfidë lozonjare nga vajza, babi vishet me rroba pink për të

Share With:
Translate »
76 Views