Sherri Meghan-Kate, reagon familja mbretërore me një deklaratë zyrtare

Ditët e fundit në media kanë qarkulluar disa lajme lidhur me marrëdhënien e Kate Middelton dhe Meghan Markle. Disa burime tregonin se dy nuset e familjes mbretërore nuk shkonin mirë me njëra-tjetrën, madje thuhej se kjo ishte edhe arsyeja përse Meghan po largohej nga shtëpia. Por me sa duket këto lajme nuk i kanë pëlqyer aspak familjes mbretërore dhe ditën e sotme kanë reaguar nëpërmje një deklarate zyrtare. Një anëtar i oborrit mbretëror ka thënë se Meghan dhe Kate shkojnë shumë mirë me njëra-tjetrën dhe kërkoi që këto lajme të mos vazhdonin më.

Share With:
Translate »
652 Views