Shëtitja e parë e Tian, sa e lumtur duket familja

Familja më e re e showbizit shqiptar janë kthyer nga Shkupi në Prishtinë dhe janë vendosur në apartmentin e këngëtares.

E në këtë kohë të mirë me diell, çifti ka vendosur që të dalë në shëtitje bashkë me vogëlushin Tian.

Është Patrisi ai që sapo publikoi një fotografi në Instastory gjatë kësaj shëtitje ku duken shumë të lumtur.

18447768_1459643120764689_1727460098_n

Share With:
Translate »
6169 Views