Shfaqet si rrallëherë Redia, motra e vogël e familjes Hoxha

Padyshim që Lori Hoxha konsiderohet si një nga vajzat më të bukura dhe më me stil në Shqipëri.

Edhe Sara, motra më e vogël në fakt është gjithashtu shumë në formë dhe aktive në rrjetet sociale.

Dhe nëse deri më tani Sara dhe Lori Hoxha kanë mahnitur me stilin e tyre, duket se edhe motra e tyre e tretë Redia nuk mbetet pas.

Ka qenë Lori, e cila ka publikuar në rrjete sociale një video ku shfaqet me Redian, e cila duket mjaft në formë. Aktualisht Redia vijon shkollimin jashtë vendit.

Share With:
Translate »
911 Views