Shihni si duket vogëlushja e Sadnës dhe Alekut pas 8 vjetësh

Seriali ‘Bidai’ ka qenë një ndër më të ndjekurit në të gjithë botë, shikueshmëria r tij ka thyer rekord në çdo vend ku është transmetuar, përfshirë edhe Shqipërinë.

Ky serial ka qenë i mbushur plot me të papritura dhe skena emocionuese. Një ndër to ishte dhe momenti i ardhjes në jetë të vogëlushes së Sadnës dhe Alekut , Kushi.

Emri i saj i vërtetë është Almas Ali dhe sot është një kthyer në një zonjushë të vërtetë. Më poshtë po ju tregojmë disa nga fotot e saj. /revistawho.com

 

Share With:
Translate »
1482 Views