Shikoni sa është rritur Matini, nipi i Shyhretes

Matini, nipi i Shyhretes, djalit të këngëtares u bë baba për herë të parë në muajin gusht. Lajmi i bukur i gëzoi të gjithë, sidomos gjyshen Shyhrete. Ajo postoi më vonë një foto me nipin me krahë. Ndërsa sot, Learta, e ëma e Matinit, ka postuar një foto të të voglit.

Ai është mbështetur mbi një elefant pellushi dhe duket goxha më i rritur nga hera e fundit që e pamë. /Kids’ Time

Share With:
Translate »
896 Views