Shikoni se kush e refuzon dhe djalin e kujt puth në buzë Luana Vjollca (Video)

Moderatorja simpatike e “Pa Limit”, Luana Vjollca ka postuar në llogarinë e saj në instagram një video ku puthet me vogëlushin e Bora Zemanit. Ajo nuk e ka patur aq të lehtë të marrë një puthje nga ai pasi vogëlushi e kishte mendjen të luante teksa jo qëllimisht po e “refuzonte”. Edhe pse sipas shumë studimeve fëmijët e vegjël nuk duhet të puthen në buzë, me sa duket mami Bora nuk e ka problem diçka të tillë pasi edhe ajo e ka ndarë të njëjtën video në instagram me ndjekësit e saj. /Kids’ Time

Share With:
Translate »
1373 Views