Surprizë për Aleksandër Gjokën, i vjen vajza në koncert nga Italia

Sonte po mbahet koncerti “3 musketierët” i trios Aleksandër Gjoka, Elton Deda dhe Redon Makashi. Një surprizë e këndshme ka ndodhur për Sandrin, vajza e tij së bashku me bashkëshorten erdhi drejt e nga Italia për koncertin e babit. E natyrisht askush nuk mund të mungonte në koncertin e legjendave të muzikës shqiptare! /Kids’ Time

 

Foto eksluzive nga koncerti

 

Aleksandër Gjoka me gruan

Share With:
Translate »
897 Views