Shkoi apo nuk shkoi Tuna me Tianin në ditëlindjen e Renee?

Të martën, në një festë shumë simpatike, Rene, vajza e këngëtarëve Nora Istrefi dhe Robert Berisha, celebroi 3 vjetorin e lindjes.

Vogëlushja Rene, u kënaq shumë në festën e saj me temë nga Frozen.

Mirëpo në mesin e plot fëmijëve që po e uronin Rene’në për ditëlindjen e saj, mungonte dikush.

Sikurse Rene që mungoi në ditëlindjen e tij të parë, edhe në ditëlindjen e Renee mungoi djali i xhaxhait të saj Tianit.

Këngëtarja Tuna, që është e lidhur me Patris Berishën, vëllain e Robertit, nuk u pa në festë.

Madje Tuna është parë duke drekuar tek një mike e saj, dhe ka publikuar në Instagram ushqimin e përgatitur nga ajo.

Athua t’i kenë prishur raportet dy këngëtaret?

Share With:
Translate »
604 Views