Shkurte Gashi “arratiset” drejt Kroacisë për pushimet familjare

Këngëtarja Shkurte Gashi po shijon ca ditë pushimi në një nga destinacionet më të bukura në Ballkan.

Ajo bashkë me bashkëshortin, Albertin dhe djalin e tyre, Malin janë ‘arratisur’ drejt Kroacisë, ku duket se po kënaqen me pamjet mbresëlënëse.

Të paktën kështu na lanë të kuptojmë disa prej imazheve që këngëtarja i ka publikuar në mediat sociale.

Mos i humbisni as ju, i gjeni më poshtë!

 

Share With:
Translate »
20 Views