Shoqe apo mësuese? Eneda Tarifa zbulon marrëdhënien me të bijën

E ftuar mbrëmjen e sotme në emisionin “Why Not” në RTV Ora ka qenë këngëtarja e njohur, Eneda Tarifa.

Enedën të gjithë ne e njohim si një person të rezervuar dhe në çdo intervistë të sajën, këngëtarja përpiqet të tregohet sa më e matur me përgjigjet që jep.

Ashtu si dhe ju e dini ajo është mami e një vogëlusheje të quajtur, Aria të cilën e sigurt që do e keni ndeshur në fotot e Enedës, pasi këngëtarja shpesh herë publikon momente me të bijën në rrjetet sociale.

Gjatë intervistës Eneda ka rrëfyer se Aria është ai person i cili e mbështet atë për çdo gjë.

E pyetur mbi raportin si nënë e bijë, Eneda tregon se për Arian ka qenë, mami, mësuese edhe shoqe.

Share With:
Translate »
203 Views