Shpallet “Lojtari më i mirë i vitit”, CR7 feston duke u puthur në buzë me të birin dhe Georgina-n

Cristiano Ronaldo ishte përkrahë të dashurës Georgina Rodriguez në ceremoninë “The Best” Ylli i Real Madridit, Cristiano Ronaldo është shpallur lojtari më i mirë i FIFA-së për vitin 2016. Ai në gala mbrëmjen “The Best” ishte përkrahë  të dashurës Georgina Rodriguez dhe të të birit Cristiano Ronaldo Junior.

Me tu shpallur lojtari më i mirë i vitit, para Lionel Messit, Cristiano Ronaldo i ka dhuruar një puthje Georginas si dhe të birit, Ronaldo Junior. Një fenomen i tillë mesaduket është e pamundur të shmanget nga dashuria e madhe prind-fëmijë, sado ketë kritika mbi të.

Share With:
Translate »
807 Views