Shpëtoi nga mbytja dy 15-vjeçarët, i riu 19-vjeçar vdes vetë në bregdetin e Durrësit

Një ngjarje tragjike është regjistruar në bregdetin e Pisht Pallës në Durrës.

Një i ri 19-vjeçar është futur në det për të shpëtuar dy të rinj të tjerë, nga 15 vjeç, të cilët ishin duke u mbytur, por ka mbetur i vdekur vetë.

I riu nuk ka mundur të dalë dhe është mbytur.

Dy 15-vjeçarët kanë dalë nga ujërat dhe janë jashtë rrezikut për jetën, teksa trupi i 19-vjeçarit po kërkohet në det.

Share With:
Translate »
46 Views